Kastamonu Cide’den gelen haber yürekleri adeta dağladı. Balık tutarken arkadaşı Zeki Uğur’un ölümüne tanıklık eden Şeref Çakıroğlu şoka girmişti.
Vücudunda kasılma olan Şeref Çakıroğlu sağlık ekipleri tarafından Cide Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. Arkadaşının ölüm anını unutamayan 45 yaşındaki Şeref Çakıroğlu’da hayatını kaybetti.

Taşköprü’de trafik kazası: Baba ve kızı yaralı Taşköprü’de trafik kazası: Baba ve kızı yaralı

Serefcakıroglu31 Mayıs akşamı arkadaşları ile Cide Yenice köyünde bulunan Gökçekale plajının kayalıklarında balık tutmaya giden Şeref Çakıroğlu, arkadaşı Zeki Uğur’un balık tutarken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesine tanık olmuştu. Arkadaşının yanında vefat etmesinden sonra şoka giren Şeref Çakıroğlu fenalık geçirmişti. Olay yerine sevk edilen jandarma ve sağlık ekiplerince kayalıklardan yola sedye ile çıkarılan Çakıroğlu, Cide Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

Hastanede tedavisinden sonra taburcu olan ancak arkadaşının vefatını unutamayan Şeref Çakıroğlu, 5 gün sonra bugün gece saatlerinde evinde kalp krizi geçirdi. Yakınları tarafından Cide Devlet Hastanesine kaldırılan talihsiz adam yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Şeref Çakıroğlu’nun vefatı yakın ve sevenlerini yasa boğdu. (Mehmet Salman)

Kaynak: Kastamonu İstiklal Gazetesi