Kastamonu’nun Cide ilçesinde MHP tarafından açılan seçim iletişim merkezi açılışı yüzlerce ilçe sakininin katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

KÜÇÜK OĞLUMUN NASIL BÜYÜDÜĞÜNÜ GÖREMEDİM
Gerçekleşen seçim iletişim merkezi açılışında konuşan Cide Belediye Başkanı Nejdet Demir, “Benim bütün sevdam Cide oldu. Önce eşimden ve ailemden özür diliyorum. Ben belediye başkanıyken 15 yıl boyunca sabahın 6’sından gece yarılarına kadar çalıştım. Küçük oğlumun büyüdüğünü dahi göremedim” dedi.

CHP’li o isim açıkladı: “Mehmet Mutlu ilçesine ve partisine zarar vermiştir” CHP’li o isim açıkladı: “Mehmet Mutlu ilçesine ve partisine zarar vermiştir”

BELEDİYE BAŞKANI ŞEHRİNİN GELECEK 100 YILINI GÖREREK ÇALIŞMALI
“Belediye Başkanı bir şehrin 50-100 yılını görerek çalışmalarını yapmalı. Eğer şehrin 50-100 yılını göremiyorsanız, nerelere ne yapacağını bilmiyorsanız, belediye başkanlığına hiç talip olmayacaksınız.  İnsanlar mesleğinde çok başarılı olabilirler ama belediye başkanlığı çok ayrı bir şey. İşin projesinde, kanunundan ve her şeyden evvel personeli çalıştırmayı bilmeniz gerekiyor.  Eğer siz tek taraflı doktor ya da muhasebeciyseniz bunu başarmanız mümkün değil” diye konuştu.

CİDE İÇİN HEP DİK DURDUM KİMSEYE EĞİLMEDİM
“Ben inşaatlara küçük yaşlarda başladım. Yapmadığım iş kalmadı, battım çıktım ama hiçbir zaman düştüğüm yerde durmadım, düştüğüm yerden kalktım o irade ile devam ettim. Geçen dönemde belki bazı arkadaşlarla ters düştük ama ben her zaman için dik durdum Cide halkı dik duranı sever ben hiç kimseye eğilmedim, bundan sonrada eğilmeyeceğim” İfadelerine yer verdi.

MHP VE ÜLKÜ OCAKLARI HER ZAMAN YANIMDA OLDU
“Belediye Başkanlığımızın devam ettiği sürede önce ülkü ocakları nerede olursa olsun biz Nejdet başkanın yanındayız. Sağ olsun MHP Cide ilçe başkanımızda diğer partiden Nejdet başkan aday olursa biz aday çıkarmayacağız dedi. Biz o kadar teveccüh gösterdi. Arkadaşlar başka düşünmüşler ben onlara hiçbir şey demiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin. Ama daha sonra MHP Cide İlçe Başkanımız Şaban bey bizle beraber geldi ülkü ocaklarıyla beraber her türlü desteği vererek çok çalıştılar Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Mehmet Salcı Cide’de Yüzlerce Kişi Mhp’nin Seçim Ofisi Açılışına Katıldı

CİDE- KERTE-PINARBAŞI YOLUNU BEN AÇTIM
“Cide benim için bir sevda. İlçe başkanıma da söyledim Cide’nin kurtuluşu Karadeniz oto yolunun açılmasından önce Pınarbaşı-Cide yolunun açılmasıyla olur. O yolun ilk açılışını ben yaptım. 8,5 kilometrelik viyadük ve tünelle buradan 14 dakikada Pınarbaşı’na 35 dakikada Karabük gitme şansımız olacak. Yine 2 saatte Ankara’ya gidebileceğiz. Eğer bu yol açılırsa

5 YIL HİÇ DURMADAN CİDE İÇİÇ ÇALIŞACAĞIM
Cumhurbaşkanımızın söylediği 50 milyon turist, 50 milyar pay derken, en büyük paylardan birini Cide’nin alacağına eminim.  Çünkü Cide Türkiye’nin en uzun sahillerinden bir tanesi. Cide’nin her yerinde emeğim var. Her yerde Nejdet Demir vardır ben tekrar adaylığa Cide’yi çok sevdiğim için birde Allah rızası için çıktım. Eğer işin ehli olup da işten kaçanda helak oluyor, işin ehli olmayıp da işe talip olanda helak oluyormuş. Ben sizlerin teveccühü ile tekrar belediye başkanı adayı oldum inşallah tüm halkımızda teveccüh gösterirse hiç durmadan ben 5 yıl hiç durmadan çalışacağıma size söz veriyorum” sözlerine yer verdi.

Cide İnönü Caddesindeki Ziraat Bankası karşısında açılan MHP Seçim İletişim Merkezi’nin açılışına 24. ve 25 Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, MHP eski dönem Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Kurtçu, MHP Cide Belediye Başkan Adayı Nejdet Demir, MHP Cide İlçe Başkanı Şaban Yıldırım, Cide Ülkü Ocağı Başkanı Emre Kubaç, partililer ve yüzlerce ilçe sakini katıldı.

Cide’de Yüzlerce Kişi Mhp’nin Seçim Ofisi Açılışına Katıldı Muharrem GülCide’de Yüzlerce Kişi Mhp’nin Seçim Ofisi Açılışına Katıldı Muharrem Gül (2)

Kaynak: Mehmet SALMAN - Kastamonu İstiklal