Cide Çamaltı Köyü Derneğinde bugün gerçekleştirilen 10. olağan kongrede önceki dönem başkanlarından İshak Yılmaz seçildi.

Cide Derneklerler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Yılmaz'ın divan başkanlığını yaptığı seçimli olağan kongrede Hasan Acar ile İshak Yılmaz'ın listeleri yarıştı. Delegelerin oylarının fazlasını alan İshak Yılmaz Çamaltı Köyü Derneği Başkanlığına geitirildi.

Gerçekleşen seçimli olağan genel kurul sonrası açıklamada bulunan İshak Yılmaz, "Çamaltı Köyü Dernek Başkanlığına bir kez daha değerli köyülülerimin takdiri ile seçilmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayım.Seçim çalışmalarında emeği geçen yol arkadaşlarıma, aileme ve önce ki dönemlerde başkanlık yapmış bütün köylülerime şahsım ve görev arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
Hedefimizin Cide çevre köyleri arasında örnek alınacak, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın tam istihdamlı olmasını sağlamak olacaktır.

Genç Mehmet Can'a son görev Genç Mehmet Can'a son görev

Projelerimize en kısa zaman da başlamayı ve köyülerimize hak ettikleri hizmete vermeyi canı gönülden istiyoruz. Bize güvenen bütün yol arkadaşlarımızın oylarının karşılığını vermek boynunuz borcu oldu. Destekleyen, güvenen ve emeği geçen herkese bir kez daha çok teşekkür ederim.

Her şey cennetten bir köşe olan Çamaltı Köyü içindir…." sözlerine yer verdi.

Ishak Yılmaz

Cide Çamaltı Köyü Derneği Olağan KongresiCide Çamaltı Köyü Derneği Olağan Kongresi Muammer Kızıl

Muhabir: Mehmet Salman