AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez” AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili ve Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, CHP İl Başkanı Dilek İlke Karabacak ve Yönetimi, CHP Parti Meclis Üyesi Hikmet Erbilgin, CHP Merkez İlçe Başkanı Serkan Yılmaz ve partililer Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Yılmaz, Türk Basın Birliği Kastamonu Şube Başkanı Cengiz Muhziroğlu, Anadolu Basın Birliği Kastamonu Şube Başkanı Sabahattin Büyükoral’ı ziyaret etti.

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (2)

Hasan Baltacı,  basının yaşadığı sorunları bildiklerini, bu sorunları çözmek için çalışacaklarını söyledi. Yılmaz, Muhziroğlu ve Büyükoral’a misafirperverliklerinden dolayı CHP adına teşekkür eden Baltacı, anı defterine şu cümleleri kaleme aldı: “Değerli Kastamonulu gazeteci hemşerilerim,  köklü bir yerel basın geçmişi olan Kastamonu’da daha özgür bir ortamda gazetecilik yapmanız için üzerimize düşen her göreve hazırız. Saygılarımla..”

Editör: Banu Türkmenoğlu