Baltacı'nın boş kasa açıklamasına eski başkandan cevap Baltacı'nın boş kasa açıklamasına eski başkandan cevap

Sosyal medya üzerinden mesaj gönderen Özel, Hasan Baltacı'nın başarılı bir İl Başkanlığı ve Milletvekilliği döneminden sonra şimdi de Kastamonu için önemli bir aday olduğunu ifade etti. Özel, Kastamonu'nun gelişmesine katkı sağlayacak, çalışkan, vizyon sahibi ve halkın yanında olan bir belediye başkanına ihtiyacı olduğunu belirtti.

Özgür Özel, açıklamasında Hasan Baltacı'nın geçmişteki başarılarına vurgu yaparak, "Hasan Baltacı'nın İl Başkanı seçildiği kongrenin divan başkanıydım. O gün Hasan Baltacı'nın çok önemli işler yapacağını görmüştüm, söylemiştim. Başarılı bir İl Başkanlığı'ndan sonra Milletvekili oldu. Kastamonu'ya bir muhalefet Milletvekilinin yapacağı ne varsa onu verdi" şeklinde konuştu.

Özelin açıklamasının tamamı  şöyle oldu: "Yıllar önce Hasan Baltacı bir yola çıkmıştı. O gün siz hepiniz oradaydınız. Ben de oradaydım. Hasan Baltacı’nın İl Başkanı seçildiği kongrenin divan başkanıydım. O gün Hasan Baltacı’nın çok önemli işler yapacağını görmüştüm, söylemiştim. Başarılı bir il başkanlığından sonra Milletvekili oldu. Kastamonu’da uzun süre sonra Milletvekili olmanın gururunu yaşadı ve Kastamonu’ya bir milletvekilinin yapacağı bir muhalefet milletvekilinin yapacağı ne varsa verdi. Yerel seçimler geldiğinde bu kez Kastamonu, Hasan Baltacı’yı çağırıyor. Çünkü artık eksiklikleri söylemesini değil, gidermesini istiyorlar. Hasan Baltacı gibi çalışkan, Hasan gibi vizyon sahibi, Hasan gibi emekten yana, halktan yana, yoksuldan yana, ancak aynı zamanda kentinin gelişmesine de katkı sağlayabilecek bir belediye başkanına, Kastamonu’nun çok ihtiyacı var. Biz Hasan’a güveniyoruz, inanıyoruz. Siz onu seviyorsunuz. Bizler sizleri seviyoruz. Hasan’ın yolu açık olsun Kastamonu’nun yolu açık olsun."


Editör: Serkan Kebecioğlu