Ekmekci'den Abana'nın kadın başkanına ziyaret Ekmekci'den Abana'nın kadın başkanına ziyaret

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayan tanıtım toplantısına, CHP Parti Meclis (PM) Üyesi Hikmet Erbilgin, Kastamonu CHP İl Başkanı Dilek İlke Karabacak ve yönetimi, Küre CHP İlçe Başkanı Bahaettin Ersöz, Küre eski Belediye Başkanı ve CHP Küre önceki dönem ilçe başkanı Ahmet Demirtaş, CHP Küre Belediye Başkan Adayı Şila Bihter Tolga Çelebi, CHP Küre 1. Sıra İl Genel Meclisi Adayı Coşkun Gamber Taşpınar, CHP’liler ve çok sayıda davetli katıldı. 
Toplantıda konuşan Coşkun Gamber Taşpınar, “CHP’den 1. Sıra İl Genel Meclisi adaylığı nasip oldu. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda kolaylık ve yardım ihsan eylesin. Heyecanlı, kararlı ve umut doluyuz. İnşallah bu seçimi de kazanacağız” dedi. 
Küre önceki dönem CHP İlçe Başkanı Ahmet Demirtaş ise “Uzun yıllardan beri CHP’de mücadele veren bir arkadaşınız, bir evladınız, bir abiniz olarak CHP’nin her zaman bir adım ileriye gitmesini isteyen bir kişi olarak 30 yıldır Kastamonu ve Küre’de CHP bayrağını dalgalandıramadı, bunun büyük üzüntüsü içersindeyim. Ama bugünlerde görüyorum ki adaylarımızla, hemşerilerimiz ve halkımız ile birlikte olup bu işi başaracağız. Buna inancım da tamdır. Bu işi başarmak için bir yumruk olup, bir ve beraber olup başaracağız. Hiç dışarıdaki dedikodulara bakmamıza gerek yok. Her şey çok güzel olacak. Hepimizin ve adaylarımızın yolları açık olsun” dedi. 
ERSÖZ: “KÜREMİZ İÇİN ÖRNEK PROJELERİMİZİ AÇIKLAYACAĞIZ”
CHP Küre İlçe Başkanı Bahaettin Ersöz, “Bugün bu kalabalığı ve coşkuyu görünce çok duygulandım ve mutlu oldum. İlk önce buraya katılımlarınız için Küre İlçe Başkanlığımız adına çok teşekkür ediyorum. Biz bu işe bu yola inanarak çıktık ve başaracağımıza da inancım tamdır. Biz güzel bir kampanya yürüteceğiz, Küremiz için örnek projelerimizi açıklayacağız. Yolumuza devam edeceğiz. Biz bir şeylerin yanlış gittiğini, bir şeylerin değişmesinin gerektiğini biz ve herkes biliyor. Hepimiz da ona göre hareket edecek ve çalışacağız. Şimdiden başkan adayımıza ve partimize bu yolda başarılar diliyorum” dedi. 
 

Editör: Banu Türkmenoğlu