Proje tanıtım toplantısı, Grand Moni Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan toplantı 9 Mart Cumartesi günü saat 19.30’da başlayacak.

Cumhuriyet Halk Partisi PM Üyesi Hikmet Erbilgin, CHP İl Başkanı Dilek İlke Karabacak, CHP Merkez İlçe Başkanı Serkan Yılmaz, Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi adayları ile çok sayıda davetlinin katılacağı toplantıda CHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, projelerini ve seçim vaatlerini duyuracak.

Proje tanıtım toplantısına bütün Kastamonu’yu davet eden CHP İl Başkanı İlke Karabacak, “Kastamonu’da halkla birlikte halk için gerçekleştireceğimiz büyük değişim için ilk buluşmamızı yarın gerçekleştireceğiz. Sayın Hasan Baltacı’nın yani Bizim Hasan’ın adaylığının açıklandığı günden beri Kastamonuluların kendisine olan ilgisinin her geçen gün arttığını görüyoruz. Yarınki buluşma Kastamonuluların Kastamonu Belediyesi’nin yönetiminde söz ve karar sahibi olabilmesi yolunda başlattığımız büyük yürüyüşün ilk adımı olacak. 31 Mart’tan sonra Kastamonu, ayrıştırmayan, kutuplaştırmayan bir anlayışla yönetilecek. Bu yüzden nasıl ki Kastamonu’yu 31 Mart’tan sonra toplumun tüm kesimleriyle birlikte yöneteceksek; bu toplantımıza da toplumun tüm kesimlerini yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de değişimin sinyalini verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de değişimin sinyalini verdi

Hasan Baltacı Için Proje Tanıtım Toplantısı Düzenlenecek

Editör: Ercan Çatal