Aygün, toplantının başında Etimesgut maçından çıkarılan derslere vurgu yaptı. "Etimesgut maçı ile birlikte hepimiz almamız gereken dersi aldık. Şükürler olsun geldiğimiz noktada lideriz ve oynayacağımız daha çok maçımız var." dedi. Takımın lider olmasının altını çizerek, gelecek maçlarda telafi edileceğine olan inancını dile getirdi.

AYGÜN'DEN HEDEFE ODAKLANMA ÇAĞRISI

 Aygün, lig maratonunun uzunluğuna dikkat çekerek, "Takımım lider, lider takıma söyleyecek çok da fazla bir şeyim yok. Lig uzun maraton, tabi ki aksilikler olacak ancak sonuçta hedeflediğimiz yere ulaşacağız. Artık önümüze bakıyoruz." şeklinde konuştu. Hedeflerine odaklanma çağrısında bulunan Aygün, olası aksiliklere karşı birlik ve beraberlik mesajı verdi.

“BU YOLA FAZLASIYLA BAŞ KOYDUK”

Aygün, Kastamonu halkının büyük beklentileri olduğunu vurgulayarak, "Bu yola fazlasıyla baş koyduk. Hepiniz de şampiyon olmayı çok istiyorsunuz bunu biliyorum. Bu kent bunu bekliyor, ben çok fazla istiyor ve bekliyorum." dedi. Şampiyonluk için büyük bir istek ve motivasyonla hareket ettiklerini belirten Aygün, taraftarlarına güvenini dile getirdi.

“ÇOK SAYIDA TEŞEKKÜR TELEFONU ALIYORUZ”

Başkan Aygün, Türkiye genelindeki Kastamonululardan gelen destek ve teveccühü özellikle vurgulayarak, "Türkiye’nin dört bir yanındaki Kastamonululardan içerisinden geçtiğimiz sürece çok muazzam bir teveccüh var. Çok sayıda teşekkür telefonu alıyoruz." ifadelerini kullandı. Taraftarın desteğiyle gurur duyduklarını belirten Aygün, taraftarlarla olan bağlarını güçlendirmeye devam edeceklerini söyledi.

gmgkastamonuspor

Görme Engelli Milli Judocu Merve Uslu Olimpiyatlara Kastamonu'da hazırlanıyor Görme Engelli Milli Judocu Merve Uslu Olimpiyatlara Kastamonu'da hazırlanıyor

“İYİ BİR AİLE OLDUK”

Takımdaki aile olgusuna vurgu yapan Cengiz Aygün, "İyi bir aile olduk. Şu an içinde bulunduğumuz aile yapısı hiçbir yerde yok. Şu aile ortamının hakkını hiçbir yerde yedirtmem. Ben bunu yaşıyor ve görüyorum. Bu aile ortamını kimsenin bozmasına asla izin vermeyeceğim. Bana bu gururu yaşattınız." dedi. Güçlü birlikteliklerinin devam edeceğini belirten Aygün, tüm takım ve camia üyelerine teşekkür etti.

Editör: Serkan Kebecioğlu