Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Bölümü mezunu Mimar ve İnşaat Teknikeri 26 yaşındaki Özge Muhziroğlu, Çanakkale’de açtığı ofisi ile kentin güzelliğine güzellik katmaya başladı.

Türk Basın Birliği,  İnsan Hakları Derneği ve Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Başkanı Cengiz Muhziroğlu’nun kızı olan Özge Muhziroğlu, ofisinin resmi açılışını ilerleyen günlerde yapacak.

Özge Muhziroğlu açıklamasında: “Gelişmekte olan Çanakkale’ye yeni bir peyzaj çizgisi, yeni bir güzellik katarak, yeni örnek projeleri ve tasarımları hayata geçirip iş yaptığım yerleri güzelleştirmek, renk katmak istiyorum. Bahçe başta olmak üzere diğer bazı alanlarda peyzaj çalışmalarına başladık. Amacımız müşteri memnuniyeti ve müşterilerimize istediği hizmeti sunmaktır. Peyzaj Mimarlığı üzerine Çanakkale 18 Mart üniversitesi, İstanbul Peyzaj A.Ş.’de ve diğer mimar arkadaşlarımda staj da alarak eğitim gördüm. 3 yıldır bu işi yapıyorum. Daha önce Mimar dostlarımın yanında Mimar ve Peyzaj Projeleri üzerinde çalıştım. Yaptığım işler doğrultusunda daha çok yeni proje ver tasarım üzerine mezun olduğum okul olan Çanakkale’de ofisimizi açmaya karar verdik. Hızla gelişmekte olan Çanakkale’ye farklı bir tasarım ile yeni bir peyzaj çizgisi ve yeni örnek projeleri gerçekleştirmek istiyorum. Evliyalar Şehri olan ata toprağım Kastamonu’dan sonra Şehitler Diyarı olan Çanakkale’de işyeri açmak da bana nasip oldu. İnşallah hayırlısı ile işlerimi Çanakkale’de başarılı bir şekilde sürdürürüm. Bana her konuda destek olan ve katkı veren başta ailem olmak üzere eğitim gördüğüm Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi Bölümü Öğretmen ve hocalarıma, idari kadroda görev alan tüm herkese ve arkadaşlarıma, staj gördüğüm büyüklerime ve bana bu yolda her konuda yardımcı olan, katkı ve destek veren tüm herkese de çok teşekkür ediyorum. Yine her konuda bana yardımcı olan, her zor anımda yanımda olan, nişanlım  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programını tamamlayan Mahmut Gök’e de çok teşekkür ediyorum” dedi. (Haber: Cengiz Muhziroğlu)

Kastamonulu miniklerden Gazze'ye yardım eli Kastamonulu miniklerden Gazze'ye yardım eli

5yew5y63-452-54