Uygur Kardeşler 'Hey Gidi Günler' oyunuyla Kastamonu'ya gelecek Uygur Kardeşler 'Hey Gidi Günler' oyunuyla Kastamonu'ya gelecek

Festival kapsamında, hem Araç İlçesi'nden hem de Kastamonu'dan katılmak isteyenler için ücretsiz servis hizmetleri sağlanıyor.

Kastamonu'dan festivale katılmak isteyen vatandaşlar ve öğrenciler için Kastamonu Belediyesi tarafından ücretsiz otobüsler tahsis ediliyor. Cumartesi ve pazar günleri saat 10:00'da Kuzeykent Bayrak’tan kalkacak olan otobüslerle, festival heyecanına katılmak isteyenler için ulaşım sorunu ortadan kalkıyor. Araç Belediyesi yetkilileri, bu hizmet için Kastamonu Belediyesi'ne teşekkürlerini iletiyor.

Araç İlçesi'nde yaşayanlar ve festival için Araç Terminali'nden hareket etmek isteyenler için ise 10:45’te ücretsiz servis imkanı sunulacak. Bu servislerle, Fındıklı ve Gölcük Yaylaları gibi festivalin düzenlendiği bölgelere ulaşım sağlanacak. Araç Belediyesi yetkilileri, bu hizmetin festival katılımcılarına kolaylık sağlamak adına önemli olduğunu belirtiyor.

Arac Kısfestivaliotobus

Editör: Serkan Kebecioğlu