Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, Hazerbey Koleji’nin kuruluşunun 10. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Kariyer Günleri” konulu konferansta öğrencilerle buluştu.

Kastamonu Üniversitesi, böbrek  taşlarını algılayan yeni bir tasarımın peşinde Kastamonu Üniversitesi, böbrek taşlarını algılayan yeni bir tasarımın peşinde

Ali İhsan Hazer konferans salonunda gerçekleştirilen konferansta Vidinlioğlu, kariyer yaşamı ve öğrencilik yıllarıyla ilgili bilgiler verdi.

Kastamonu tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle ilgili bilgilerin de verildiği konferansta Vidinlioğlu, Belediye başkanlığı süresince çocuklar için yaptığı çalışmalarla ilgili de öğrencileri bilgilendirdi.

Konferans bitiminde çocuklarla fotoğraf çektiren Vidinlioğlu’na Hazerbey Koleji Kurucu Genel Müdürü Orhan Hazer tarafından plaket takdim edildi.

HAZER, yaptığı açıklamada: “Sayın Belediye Başkanımızı öğrencilerimizle buluşturmak, öğrencilerimizin onun kariyerinden feyz almasını sağlamak istedik. Öğrencilerimizin öncelikle kendi illerini öğrenmelerini, gelecekte de ilimize hizmet eden vefalı nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Sayın başkanımıza bizleri onurlandırdıkları için Hazerbey Koleji adına teşekkür ediyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2023-10-13 at 11.40.34

İstiklal Gazetesi