Mutlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“İlçemizin birçok yerinde eksiklikleri gidermeye çalıştığımız gibi Kasım Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için de çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Kasım Mahallesi’nin 2. Etap beton yol çalışmalarına başladık. Yaklaşık 200 metrelik bir beton dökümü gerçekleştirdik.

FB_IMG_1692370630892

Yeni Cide Devlet Hastanesi yolunda çalışmalarımız devam ediyor. Derenin bir tarafında dolgu sıkıştırma ve tesviye çalışmaları son aşamaya gelirken diğer tarafında yol açma çalışmasına başladık.

Liman İçinde bulunan sosyal tesisimizin yanında yapımına başladığımız terasımızın çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Halkımızın yaşam kalitesini arttıracak, sosyal yaşantısına olumlu yönde etkileri olacak olan içerisinde kameriye ve tavşan kulübelerinin yer alacağı alanı halkımızın hizmetine kısa sürede sunacağız. 

FB_IMG_1692370627028

Cide'de şebeke suyu verilmeye başlandı Cide'de şebeke suyu verilmeye başlandı

Aynı zamanda tesislerimizin karşısında vatandaşlarımızın kullanımına açmış olduğumuz 7 adet çardak ve gölgelik alanların halkımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Her gün insanımızın ailecek, gençlerimizin arkadaşlarıyla birlikte gelip vakit geçirerek alanları Cide’mize kazandırmaya devam edeceğiz.

FB_IMG_1692370616761

Birçok noktada çalışmalarımıza devam ediyoruz, Yılların birikmiş sorunlarını çözmek için belediyemiz imkânları ölçüsünde çalışmaya devam ediyoruz ve sonuca ulaşmak için mesai harcıyoruz.”