Kastamonu Birlik Eğitim Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Celal Karadaş, ‘Bu Zülme Ne Zaman Dur Diyeceğiz’ slogan ile basın açıklaması gerçekleştirdi. Karadaş açıklamasında;” Dünya Müslümanlarına yapılan zulmün ve adaletsizliğin hesabı mutlaka sorulacaktır” dedi.

Birlik Derneği (3)

“BUGÜN DÜNYADA GÖZYAŞI VE ZULÜM VARDIR”

Kastamonu Birlik Eğitim Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Karadaş, açıklamasında; “Hak ve Batıl mücadelesi, İnsanın dünyaya gelmesiyle başlamıştır. Yüce Yaradan'ın koyduğu kuralların dışına çıkan Şeydan, Hz Ademden bu tarafa kendi görevini ifa ederek insanları yoldan saptırma görevini yürütmektedir. Şeytana karşı gelen Müslümanların da Cihat çalışmaları hep sürmüştür. Bugün dünyada gözyaşı ve zulüm vardır. Çünkü dünya Şeytanın çocuklarının elindedir. Yapılan zulümlere baktığımız da yaşamdaki karmaşanın ve zulme uğrayanların hep Müslüman coğrafyada olduğunu görüyoruz. Bunun sebebine Müslümanların bölünüp parçalanmasıdır. Özellikle ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, hilafetin yani Müslümanların başının Osmanlı'yla birlikte bu coğrafya üzerinden kaldırılması, teşekkülünün de tekrar bizler tarafından ortaya konulacağının düşüncesinden dolayıdır. Osmanlının varisi olan bizler, peygamber makamının dünyada teşekkülünün tekrar bizim neslimiz tarafından ortaya çıkarılacağını biliyoruz” dedi.

Birlik Derneği (2)

Kastamonu'da vicdanları sızlatan olaydan sevindirici haber! Kastamonu'da vicdanları sızlatan olaydan sevindirici haber!

“İNSANLIĞIN GÜNEŞİNİ ASLA SÖNDÜREMEYECEKSİNİZ”

‘Dünya zulmüne dur demek için Birliğin şart’ olduğunun vurgusunu yapan Karadaş; “Müslümanların da toplanma ve toparlanma merkezinin ülkemiz olduğunu görüyoruz. Özellikle ülkemizde terörizmin her türlüsünü hortlatanlar bu gelişmenin önüne durmak için yapıyorlar. Biz diyoruz ki Birlik Derneği olarak; yeniden şahlanışın önüne geçemeyeceksiniz. Birliğimizi bozamayacaksınız. Dünya Müslümanlarına yapılan Zulmün ve adaletsizliğin hesabı mutlaka sorulacaktır. Bu gün olmasa yarın korktuğunuz Birlik gerçekleşecektir. Filistinde 26 bin kişiyi şehit eden şeytanın çocukları İsrail ve onun işbirlikçileri korkun. Karanlığın en yoğun olduğu zaman aydınlığın çıkacağı zamandır. O da yakındır. Oluşturduğunuz terör devletini son bulacaktır. Çin'de, Arakanda, Filistinde dünyanın dört bir yanında şeytanın çocukluğunu yapan sizler, insanlığın güneşini asla söndüremeyeceksiniz. Hak gelecek batıl zail olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Editör: Banu Türkmenoğlu