Yaşlı adam diri diri toprağa gömüldü! Yaşlı adam diri diri toprağa gömüldü!

Başkan Baltacı mesajında, işçinin ve emekçinin sömürüye, açlığa, yoksulluğa, güvencesizliğe ve adaletsizliğe karşı dayanışmasının adı olan 1 Mayıs'ı kutlayarak, "Milletvekilliği dönemimizde olduğu gibi bundan sonra da işçilerimizin ve emekçilerimizin hak ve adalet mücadelesinde hep omuz başında olacağız." ifadelerine yer verdi.

Kastamonu Belediyesi olarak, tüm çalışanlara hak ettikleri değeri verme, iş güvenliğini sağlama ve sağlıklı çalışma koşulları sunma sözü veren Baltacı, "Emekçi çalışma arkadaşlarımızın refahı ve mutluluğu, şehrimizin refahı ve mutluluğu demektir." dedi.

Sosyal adaletin ve emek değerinin bilincinde olduklarını vurgulayan Başkan Baltacı, emekçi kardeşlerin haklarına sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtti. "Şehrimizi işçi ve emekçilerimizle beraber daha yaşanabilir ve daha adil kılmak için çalışmaya devam edeceğiz." diyen Baltacı: " Ülkemizin ve güzel şehrimiz Kastamonu’muzun kalkınmasında, üretkenliğinde ve refahında emek ve alın terini esirgemeyen tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum." dedi.

Editör: Serkan Kebecioğlu