Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün ve Kastamonu Belediyesi İmar Müdürü Mehmet Emin Tuncay da hazır bulundu.

Kastamou İGM’de olağanüstü toplantı… Kastamou İGM’de olağanüstü toplantı…

BELEDİYE VE ÜNİVERSİTE ARASINDAKİ İŞ BİRLİĞİ KONULARI ELE ALINDI

Ziyaret sırasında, Belediye Başkanı Baltacı ve Rektör Topal, Kastamonu’nun genel durumu ve üniversite ile belediye arasındaki iş birliği konularını ele aldı. Görüşmede, eğitim, ltür ve kentsel gelişim gibi alanlarda fikir alışverişinde bulunuldu.

Rektör Topal, Belediye Başkanı Baltacı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversitenin şehirle olan ilişkisine ve gelecekteki projelere değindi. Üniversitenin mevcut ve planlanan çalışmaları hakkında genel bilgiler paylaştı.

Başkan Baltacı Kü'nün Kastamonu'ya Katkısına Dikkat Çekti! (2)

BAŞKAN BALTACI, ÜNİVERSİTENİN KASTAMONU'YA KATKILARINA DİKKAT ÇEKTİ

Başkan Baltacı ise, üniversitenin Kastamonu’ya olan katkılarına dikkat çekti ve belediye olarak üniversite ile olan ilişkilerinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, üniversite ve belediye arasındaki iş birliğinin genel anlamda geliştirilmesinin gerekliliğine değindi.

Görüşme sonunda, her iki taraf da iş birliği ve ortak projeler konusunda olumlu temennilerde bulundu. Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Editör: Ercan Çatal