GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Cengiz Aygün, eski eşi Bahar hanımın ardından bir acı haber daha aldı.

“YİNE BİR RESİM VE YİNE KAYBETTİĞİMİZ İNSANLAR…”

Kastamonulu motosiklet tutkunları ecdadın izinden gazlayacak Kastamonulu motosiklet tutkunları ecdadın izinden gazlayacak

Türkiye’nin ilk kadın Belediye Başkanı’nın torunu ve Cengiz Aygün’ün yakın arkadaşı olan Nalan Erbaş hayatını kaybetti. Aygün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Yine bir resim ve yine kaybettiğimiz insanlar önce sevgili eşim resimdeki bahar hanımı kaybetmiştim, şimdi ikinci acı haberi aldım can dostum kardeşim Nalan Erbaş ‘ı kaybettik mekânı cennet olsun…”

449471478 10231269902152534 204676722939455918 N

NALAN ERBAŞ KİMDİR?

15.12.1966 Kütahya doğumlu Nalan Erbaş'ın babası Kırşehir, annesi Eskişehir'lidir. Asker bir babanın kızı olan Nalan Erbaş Türkiye'nin ilk kadın Belediye Başkanı'nın torunudur. Ankara Cumhuriyet lisesini bitirdikten sonra evlenmiş ve bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Eşinden ayrıldıktan sonra eğitimlerine devam etmiş, Temel eğitim psikolojisi, Sosyal gelişim, yabancı dil, Yönetim ve liderlik eğitimleri almıştır. Uzun yıllar tekstil imalat sektöründe çalışırken siyasetle ilgilenmeye başlamıştır. 

Bengütürk TV'de siyaset programı, Özlem radyoda uzunca bir süre program yapmış, 2007 yılında Ogün Gazetesinde yazarlık yapmaya başlamıştır. Pek çok Milletvekiliyle ortak çalışmalar yapmıştır.

Uzman Jandarmaların sorunlarını meclise taşıyıp çözüme ulaşmasına destek olduğu için (EMUJAD) ve pek çok kurumdan ödüller almıştır. 2011 yılında Habertürk ve Cine 5 TV tarafından yılın annesi seçilmiştir. TUTAP (Turizm Tanıtma Platformu) ve Birinci dergisinde halen genel koordinatörlük yapmaktadır.

Editör: Ercan Çatal