AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez” AK Parti İl Başkanı Yağcıoğlu: “İşten çıkmaya zorlamakla siyasi hareket tahkim edilmez”

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın Kastamonu’yu adım adım, karış karış, sokak sokak geziyor, çalışmalarıyla dikkat çekiyor. 

MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 7’den 77’ye herkesin sevgisini kazanan ve ilk günden beri farklı bir belediye başkanı olacağının sinyalini veren Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, eşi Yeliz Aydın ile birlikte çay boyunda vatandaşlarla selamlaştı.
Vatandaşlarla yakından ilgilenen Aydın, vatandaşların sorunlarını dinlerken, göreve seçildiği takdirde Kastamonu için yapmayı düşündüğü plan ve projelerini anlattı. Vatandaşların özellikle ana arterlerde meydana gelen trafik sıkışıklığı, park problemlerine yönelik şikâyetlerine dikkat çeken Başkan Aydın, sorunun gerçekçi ve ayağı yere basan projelerle Kastamonu’nun gündeminden çıkarılacağını söyledi. 

Kastamonu’da; ana arterlerin dışında alternatif yolların kısıtlı olduğunu ifade eden Başkan Aydın, şehrin trafik düzeni ile alakalı projelerin mevcut ana arterlerin fiziki özelliklerine göre yapılacağını, teknik olarak yapılması uygun olmayacak projeleri ortaya sunarak mega proje diye açıklama yapanlara itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizdi. 

Başkan Aydın şunları kaydetti: 

“Eşimle birlikte sokak ziyaretlerimizle vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kastamonu’muzun geleceğini konuşuyoruz. Vatandaşlarımızın çoğunluğunun şikayeti şehir içi ulaşımla alakalı konular oldu. Eşimle birlikte bindiğimiz halk otobüsünde de çözüm önerilerimizi, projelerimizi aktarmaya çalıştım. Ortasından çay geçen, 1 gidiş 1 de dönüş olan ana arterin fiziki özelliklerini unutarak mega proje diye battı çıktı yapacağım demenin hiç gerçekçi olmadığını halkımıza anlatmaya çalıştık. Biz bu sorunu yolun fiziki durumunu da göz önünde bulundurarak çözeceğiz. Trafik sorunu ile alakalı ayakları yere basan projelerimizi tüm hemşerilerimize anlatacağız. Bizlere içten destek veren, güler yüzleri, candan sohbetleriyle içimizi ısıtan hemşerilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Vatandaşlar ise Başkan Yüksel Aydın ve eşi Yeliz Aydın’a teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Mehmet Salman