İnebolu'da öğrenciler Karadeniz'de görülmeyen "Fener Balığı" avladı İnebolu'da öğrenciler Karadeniz'de görülmeyen "Fener Balığı" avladı

Devrekani Belediyesi ile Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi çerçevesinde finansmanı karşılanan Devrekani Belediyesi Isıtmalı-Soğutmalı Kapalı Pazaryerinin yapımı devam ediyor. Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç’ın girişimleri neticesinde Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD) tarafından finansmanı sağlanan yaklaşık maliyeti 45 milyon TL olacak olan Devrekani Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nin görselleri kamuoyuyla paylaşıldı.

Başkanaltıkulaçdevrekanikapalıpazaryeri (4)
Yaklaşık maliyeti 45 milyon TL olacak olan Sebze ve Meyve Pazarı ile Yöresel Ürün Pazarı’nın bölgede önemli bir eksikliğini hissettiklerini söyleyen Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, sosyal medya hesabı üzerinden Devrekani Kapalı Pazaryerinin görsellerini paylaştı.

Başkanaltıkulaçdevrekanikapalıpazaryeri (2)
Başkan Altıkulaç, projenin fotoğraflarını, “Kapalı pazar yeri projemizin ilk etabı bittiğinde inşallah bu şekilde olacaktır” ifadeleri ile paylaştı.

Başkanaltıkulaçdevrekanikapalıpazaryeri (1)

Kaynak: İHA