Bölge Müdür Vekili Burçin M.Irmak ve Makine ve İkmal Şube Müdürü İlhan Genç ve Atölye Şefinin hazır bulunduğu eğitim ile sorun ve öneriler konuşuldu. Bu yıl hizmet verecek personellere başarılar dilendi. 

Orman Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şu şekilde oldu; 

"2023 Yılı Orman yollarına yapımı bakımı ve onarımları da üstün gayret sarf ederek Medeniyetimize ormanlarimizi ulasilabilir kılan emektarlarimiz İş makinası Operatörlerinden Yıllık Çalışma saati verilerine göre başarı sağlayanlara teşekkür belgesi verildi. Bölge Müdür Vekilli sayın Burçin M.İrmak ve Makina ve ikmal Şube Müdürü sayın İlhan Genç ve Atölye şefinin hazır bulunduğu eğitim ile sorun ve öneriler konuşulmuştur.

2024 Yılında daha da güçlü bir İş makinası parkiyla hizmet verecek ekibimize kolaylıklar diliyoruz. Önce güvenlik ve ulaşılabilirlik sağlanmalıdır.OGM olarak tüm Orman yollarımızı 12 ay açık tutmak ve bakımlı olmasını sağlamak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kas-Der Esenler'e İbrahim Çelik seçildi Kas-Der Esenler'e İbrahim Çelik seçildi

Başarılıişmakinasıoperatörlerineteşekkürbelgesi (4)Başarılıişmakinasıoperatörlerineteşekkürbelgesi (3)Başarılıişmakinasıoperatörlerineteşekkürbelgesi (1)

Editör: Ercan Çatal