Kastamonu'nun gözde alışveriş merkezi Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi, Kurban Bayramı için alışveriş saatlerini uzatarak ziyaretçilerine daha geniş bir alışveriş deneyimi sunuyor.

BAVM yönetimi tarafından yapılan açıklamada, bayramın getirdiği coşku ve heyecanla birlikte Babalar Günü'ne özel indirimlerin de ziyaretçileri beklediği belirtildi.

Bayram İçin Uzatılmış Alışveriş Saatleri

BAVM yönetiminin açıklamasına göre, alışveriş merkezi 12 Haziran Çarşamba ve 13 Haziran Perşembe günlerinde saat 23:00'a kadar, 14 Haziran Cuma ve 15 Haziran Cumartesi (Arefe günü) ise saat 24:00'a kadar açık olacak. Bayramın birinci günü kapalı olacak olan AVM, 17 Haziran 2024 Pazartesi günü saat 12:00’de kapılarını tekrar açacak ve normal çalışma saatlerine geri dönecek.

Çifte İndirim Fırsatları

Bu yıl Kurban Bayramı ile Babalar Günü'nün aynı döneme denk gelmesi, Barutçuoğlu AVM mağazalarında çifte indirim kampanyalarının yapılmasına vesile oldu. Hem bayrama özel hem de Babalar Günü'ne özel indirimlerin sunulacağı kampanyalar, ziyaretçilere cazip alışveriş fırsatları sunuyor.

Barutçuoğlu AVM yönetimi, "Halkımızın rahat alışveriş yapabilmesini amaçlayarak kapanış saatlerimizi uzattık. Şimdiden tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik ederiz," şeklinde bir açıklama yaptı.

Kastamonu'da Kurban Bayramı namazı saat kaçta? Kastamonu'da Kurban Bayramı namazı saat kaçta?

Bayram alışverişlerini rahat ve keyifli bir şekilde yapmak isteyen Kastamonu halkı, Barutçuoğlu AVM’nin uzatılmış saat uygulaması ve çifte indirim fırsatlarıyla bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Editör: Serkan Kebecioğlu