Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, başta Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası ve Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) olmak üzere bir çok oda ve kooperatifi ziyaret etti.

KESOB toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada, Kastamonu'nun çeşitli sektörlerinden esnaf ve sanatkarlarla bir araya gelen Baltacı, şehrin durumuyla ilgili tespitlerde bulunduğu kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan Baltacı, "Kastamonu’da risk ve sorumluluk alacak, elini taşın altına koyacak, önderlik edecek bir kurum yok. Kimse risk almak istemiyor. Amir, memur risk almak istemiyor. Siyasetçi ‘bir daha listeye girer miyim?’ kaygısı ile etliye ve sütlüye dokunmak istemiyor. Öyle her şey kalıyor. Kendi halinde gidiyor. Kastamonu kendi haline terk edilmiş bir şehir. Biz onu buradan alacağız ‘Hayır kardeşim Kastamonu’nun sahibi var’ diyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Baltacı, sözlerine şöyle devam etti: "Belediye başkan adayı olarak kendimi kastetmiyorum. Kastamonulular olarak bu şehrin sahibiyiz. Önderlik edeceğiz, risk alacağız, sorumluluk alacağız. Bir daha ‘Seçilir miyiz?’, ‘Seçilmez miyiz?’, ‘Şu listeye girer miyiz?’, ‘Şuna şirin gözükelim, buna şirin gözükelim’ kaygısı gütmeden doğru olan, önceliğimiz ve aciliyetimiz neyse ona önderlik edeceğiz."

Tuğçe Kefeli Tosya için vizyon projesini paylaştı Tuğçe Kefeli Tosya için vizyon projesini paylaştı

Chpbaltacıziyaretleri (2)Chpbaltacıziyaretleri (9)Chpbaltacıziyaretleri (8)

Editör: Serkan Kebecioğlu