Kastamonulu Bakan Yumaklı, “Hep söyledik, AK Parti’nin bir neferi olarak belediyecilik AK Parti’nin konusudur diyebilirim. Bu hep böyle olmuştur. Bugün örneklerine baktığımız zaman da böyledir” dedi.

Bakanyumaklıkastamonudabelediyecilikakpartininkonusudur (3)

Bir dizi programa katılmak için Kastamonu’yu ziyaret eden Bakan Yumaklı’nın ilk durağı Seydiler oldu. AK Parti’nin seçim ofisi açılışına katılan Yumaklı vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi

“Belediyecilik AK Parti’nin konusudur”

Açılışta konuşan Bakan Yumaklı, “Yerel seçimler içinde bulunduğumuz mekanın, ilçenin, ilin yaşanlarına dair ne vadettiğiniz konusunda önemli bir seçim. İnsanlara daha fazla dokunursunuz. İçinizden birisi orada seçilir. Netice itibari ile o süreç içerisinde bulunduğunuz yer hem de sizin hayat şartlarınız daha iyi olsun istersiniz. Hep söyledik, AK Parti’nin bir neferi olarak belediyecilik AK Parti’nin konusudur diyebilirim. Bu hep böyle olmuştur. Bugün örneklerine baktığımız zaman da böyledir. Hem Seydiler hem Kastamonu’nun bütün ilçeleri hem de Kastamonu’nun merkezinde AK Parti’nin belediyeciliği ile bundan sonraki 5 yıl içerisinde insanlarımızın daha iyi ortamlarda yaşamasını, onların işinden aşına kadar düşünen bir yerel yönetimin seçilmesi için uğraşıyor olacağız” diye konuştu.

Bakanyumaklıkastamonudabelediyecilikakpartininkonusudur (2)

“31 Mart’ta bizim yarışımız bitmeyecek”

“Bu yolda gayret gösteren kim varsa bu duvara tuğla kurmak için çaba gösteriyor. Vekillerimiz zaten Kastamonu için çırpınıyorlar. Bundan sonra da devam edecek. Bizim bir farkımız daha var. 31 Mart’ta bizim yarışımız bitmeyecek, ondan sonra da bu yükümüz ve sorumluluğumuz katlanarak devam edecek."

Kaynak: İHA