İnebolu’da iş adamı Mecit Çetinkaya tarafından yaptırılan, Mecit Çetinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Binnur Çetinkaya Mesleki Eğitim Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Kastamonu Valisi Meftun Dallı, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve çok sayıda protokol üyesi katıldı.

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Hayırsever iş adamı Mecit Çetinkaya; “Allah izin verirse bu tür yatırımlarımız devam edecek. İnebolulu hemşerilerimizin temiz dualarına ihtiyacımız var” dedi.

MECİT AĞABEY İKİNCİ OKULU İSTERİZ

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, “Mecit Çetinkaya ağabeyimize ve ailesine bu kıymetli yatırımları için teşekkür ediyoruz. Mecit ağabey biz bu açılışları yaparken ikinci okul çağrısı yaparız. İkinci okul içinde çalışmalarınızı bekliyor ve desteliyoruz” dedi.

4 Mart Pazartesi Kastamonu hava durumu, bugün hava nasıl? 4 Mart Pazartesi Kastamonu hava durumu, bugün hava nasıl?

Bakan Tekin, “Göreve geldiğimden bu yana, derslik sayısına bakmadan bu tür açılışlara katılıyorum, bu konuda gönüllü olanlara özellikle teşekkür etmek istediğimden, çünkü ülkemize önemli bir katkıdır bu çalışmalar” diye konuştu.

Editör: Banu Türkmenoğlu