AK Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş, Kuzeykent Mahallesi’nde düzenlediği mitingde Anne Kart ile 5 bin TL destek sözü verdi.

Babaş'tan Her Ay 5 Bin Tl Destek Sözü (1)

Babaş, telefon numarasını mitinge katılan gençlerle paylaştı. 

Babaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

ANNE KART İLE HER AY 5 BİN TL DESTEK

Öncelikli olarak toplumun belkemiği ve gelecek nesli yetiştiren ve büyüten annelerin hayatını kolaylaştıracaklarını ifade eden Babaş; "Cennet annelerimizin ayaklarının altındadır. Annelerin maddi manevi yükü ağır... Biz her zaman onların yanında olacağız. Annelerin yüzü gülsün çocuklarımız sağlıkla büyüsün diye müjdemizi açıklıyoruz:

0-6 yaş arasında çocuk sahibi olan ihtiyaç sahibi ailelerimize ayda 5000 lira destek vereceğiz.

Annelerimize ulaşım %50 indirimli,

Evlere su %50 indirimli,

Ailelere süt desteği,

İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara kantin ve kırtasiye desteği vereceğiz.

Biliyoruz ki kadın mutluysa, kadın güçlüyse toplumda mutlu ve güçlü olur. Size söz veriyoruz şehrimizi hak ettiği düzeye getireceğiz.

Gençlerimiz için değil gençlerle birlikte yöneteceğiz. Seçim süreci boyunca gençlerimizle pek çok program yaptık. Sizlerin umutla, keyifle, huzur ve refah içinde yaşayacağınız bir Kastamonu için var gücümüzle çalışacağız. Sizlerin belirleyeceği, organize edeceğiniz konserlerde hep birlikte eğleneceğiz. Buradan açıkça bütün gençlerimiz için telefon numaramı paylaşıyorum. Ben sizin Tahsin Abinizim. Her ihtiyacınızda her sıkıntınızda arayabilirsiniz." dedi.

Babaş'tan Her Ay 5 Bin Tl Destek Sözü (4)

Samimiyetimizle hareket ettik

Babaş, konuşmasının devamında şunları söyledi; "Gönül kırmak kolay yapmak zordur. Çok şükür kimseyi kırmadan alnımızın akıyla tertemiz bir siyaset yaptık. Seçim süreci boyunca ne bir iftira attık ne de bir terbiyesizliğimiz söz konusu oldu. Gittiğimiz her yerde yalnızca samimiyetimizle hareket ettik. Halkımızla aramızda çok güçlü bir gönül bağı var, biz birbirimiz çok seviyoruz.

Duyduk ki halkımız adımızı "Projeci Başkan"a çıkarmış.  Bu bizler için büyük bir teveccühtür. Demek ki projelerimizle gündemde kaldık. Demek ki sloganımız amacına ulaştı. Yapacağımızı herkes biliyor. Halkımız bize güveniyor biz de onlara güveniyoruz.

Babaş'tan Her Ay 5 Bin Tl Destek Sözü (2)

AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi

Yalan ve fitneye alet olmadık. Evet, herkes şahittir. Herkesten evvel Allah şahittir ki yalanlarla iftiralarla bizlere çamur at izi kalsın siyaseti yapmaya çalıştılar, başaramadılar çünkü Asil Kastamonu bunlara kanmaz.

Bu şehrin vanalarını, kapılarını, hanlarını hamamlarını karış karış bilirim. Kastamonu'yu siyasi rekabetler arasında bırakmayacağız hak ettiği hizmete kavuşturacağız. Bizim hayallerimiz var, vizyonumuz var. Kastamonu’muzu sadece ülkemizin değil dünyanın en gözde turizm şehri yapacağız."

Editör: Ercan Çatal