AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş, seçim startını Hz. Pir Camiinde yapılan dua ve kurban kesimi ile başladı.

Tahsin Babaş (1)-1“VEREMEYECEĞİMİZ HESAP YAPAMAYACAĞIMIZ İŞ YOKTUR”

'Büyük Anket' sonuçlandı... İşte Kastamonu'nun seçtiği Başkan! 'Büyük Anket' sonuçlandı... İşte Kastamonu'nun seçtiği Başkan!

Vatandaşları selamlayarak sözlerine başlayan AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş; “Bu kutlu bir yol, hizmet yolu. Hizmet yolunda bizler yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diye çıktık bu yola. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Benim Kastamonu'nun sokaklarında çok emeğim var. Karış karış yürümediğim, çalışmadığım hiçbir yeri yok Kastamonu’nun ama bu kadim Kastamonu'ya bu kadim insanlara görev yapmaktan, onlara hizmet etmekten bugüne kadar gurur duydum. Bundan sonra da çıktığım bu yolda sizlerle beraber değerli teşkilatımız, büyüklerimiz ekibimizle beraber inşallah hizmet yolunda yeni başarılar elde etmeye hazırız. 31 Mart 2024 yerel seçimlerin düğüm noktası. Şimdi biz de bugün burada ‘bismillah’ diyerek bu seçim startını, değerli yol arkadaşlarımla, dava arkadaşlarımla birlikte siz değerli Kastamonu asil Kastamonu insanlarla beraber veriyoruz. Tabii ki yapacağımız hizmet çok ama bu yol dediğim gibi kutlu yol. Yine bu yolda amacı hizmet olan, bu yolda yarışacağımız arkadaşlara da başarılar diliyorum. Biz burada hizmet kazansın diyoruz. Kardeşlik kazansın, sevgi kazansın, hoşgörü kazansın. Çünkü biz bu kadim milletin insanlarıyız. Bize bu yakışır. Yıllardır hizmet ettim. Eşimle beraber belediyede evlendim. Belediyeden askere gittim. Bir oğlum var, o da belediye hizmetlerinde dünyaya geldi. Tabii ki hayatım belediye oldu. Bunu kimse inkar edemez. Hani derler ya tarlada izim var, harmanda da yüzüm var. Kelimeler, kelimeler, kelimeler; tabii biz safhane konuşuyoruz ama çok kelimeler süzgeçten geçiyor. Biz bizim ne veremeyeceğimiz hesap ne de yapamayacağımız iş yoktur. Biz hizmeti biliriz. Biz bu göreve kararlıyız, hazırız talibiz. Değerli teşkilatım, sayın vekillerim çok değerli teşkilat mensuplarımız, değerli başkanlarım, bu yolda birlikte kol kola girdik, bu göreve talip olduk. Allah yolumuzu hayırlı eylesin. İnşallah bu kutlu yolda hep beraber Kastamonu’ya hizmet etmek için yarışırız. Tabii ki her zaman bunu söylüyorum. Hizmet, hizmet, hizmet. Bu neden Kastamonu halkını seviyoruz, bu kadim insanları seviyoruz, biz Kastamonuluyuz, Kastamonu'da doğduk, Kastamonu'da öleceğiz. O nedenle buraya hizmet etmekte boynumuzun borcu, bugüne kadar ettik, bundan sonra da Allah’ın izni sizleri takdiriyle etmeye varım” dedi.

A5B8Cb44 A879 4182 8522 4Daf52D8F1D3

Editör: Banu Türkmenoğlu