Seçim yarışının son düzlüğüne girilirken adayların çalışmalardı da hız kesmeden devam ediyor.

Babaş yaptığı ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 “24 saat yetmiyor”

Açıklamalarına her insana birebir dokunmaya ve gönlünü almaya çalıştıklarını ifade ederek başlayan Babaş; “Seçim çalışmalarımızı yoğun geçiriyoruz. Zamanımızı iyi planlıyoruz elbette, yine de 24 saat yetmiyor. Bizim insanımızla aramızda çok güçlü bir bağ var, yüz yüze gelmeden, hasbihal etmeden olmaz. Bu sebeple bütün hemşehrilerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz.  Bütün teşkilat olarak sahadayız, insanımızın yanındayız.

Mahalle ziyaretlerimizde o mahalleye yönelik yapacağımız çalışmaları yerinde konuşuyoruz. Her mahallemizin sorunu beklentisi farklı, mahalle sakinlerimizle istişare ediyoruz. Çözüm odaklı ilerliyoruz çünkü biz sorunları çözmek için geliyoruz. “ diye konuştu.

Babaş Şimdi Birlik Olup Şehrimizi Ayağa Kaldırmaya Geliyoruz (3)

“Hiçbir insanımızı ayırmadık, ayırmayız”

Açıklamasına yaptığı ziyaretlerle ilgili konuşarak devam eden Babaş; “23 Ağustos Ortaokulumuzu ziyaret ettik. Öğrencilerimizin neşesi ve öğretmenlerimizin nezaketi bizin oldukça mutlu etti. Çocuklar enerji kaynağımız olduğu kadar ufkumuzu da aydınlatıyor. Esasında hepimizin çabası çocuklarımıza güzel bir gelecek, güzel bir şehir bırakmak.

Mehmet Akif Ersoy Mahallemiz Güneykent Sitesinde site sakinlerimizle çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Mahallemizin sorunlarını sitemizin eksiklerini konuşarak çözüm önerilerimizi sunduk. Her bir projemizi hemşehrilerimize sunuyor, onların onayını alıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Babaş Şimdi Birlik Olup Şehrimizi Ayağa Kaldırmaya Geliyoruz (2)

Gittikleri her yerde, çaldıkları her kapıda güler yüzle ve büyük bir samimiyetle karşılandıklarını ifade eden Babaş;

“Bütün buluşmalarımızın ortak paydası Kastamonu”

“Yılların birikimi bu… Biz bir birimizi tanıyoruz, anılarımız, hikâyemiz ortak… Hiçbir şekilde hiçbir insanımızı ayırmadık, ayırmayız. Herkesin özgürce yaşadığı, kimsenin ötekileştirilmediği, adil hakkaniyetli bir anlayışla şehrimizi yöneteceğiz. O kadar güçlü ortak paydamız var ki bizi sımsıkı tutan farklılıklarımızın zenginliğimizdir.

Bütün buluşmalarımızın ortak paydası Kastamonu… 7’den 70’e bütün halkımızın çok büyük bir ilgisi ve sevgisi var. Bize olan güvenleri gücümüze güç, inancımıza inanç katıyor. Şimdi birlik olup şehrimizi ayağa kaldıracağız. Her bir insanımızın gözünde o heyecanı, o inancı görüyoruz. Bu da bizim azmimizi arttırıyor.

AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi

Kıymetli Hemşehrilerim içlerini ferah tutsun; biz güçlü, gelişmiş bir Kastamonu için bütün hazırlıklarımızı yaptık, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş projelerimiz hazır, biz hazırız… Uzun bir yola çıkıyoruz. Hep birlikte başaracağız. Tarihi dokuyu ayağa kaldırıp, bu kadim şehri herkesin görmesini sağlayacağız. Turizmden tarıma, sanayiden eğitime, kültür sanattan spora, gastronomiden sağlığa bütün potansiyelimizi harekete geçirip şehrimizi ülkemizin ve dünyanın en gözde turizm merkezi yapacağız.

Gelişmiş, modern, refah içinde, ışıl ışıl bir Kastamonu’ya en kısa zamanda hep birlikte ulaşacağız.” dedi.

Editör: Ercan Çatal