Daha önce bisiklet yolu projesini duyuran ve yeni dönemde hayata geçireceği projeleri anlatmaya devam eden Babaş, geçmiş dönemde planlanıp ancak faaliyete geçirilemeyen Maslak Sanayi projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“HAYALİNİZDEKİ MASLAK’I İNŞA EDECEĞİZ”
Babaş, projenin önemine vurgu yaparak, "Bütün hemşehrilerimiz özellikle de sanayi esnafımız bizlere Maslak’ı soruyor. Oradaki emeğimizi biliyorlar. Oranın bizimle büyüyeceğinin ve şehre bir değer katacağının farkındalar. Biz de hemşehrilerimizin hiçbir beklentisini boşa çıkarmayacağız. Hayalinizdeki Maslak’ı inşa edeceğiz." şeklinde konuştu.

Projeye ilişkin yayınladığı videoda Babaş, yapılan çalışmanın Kastamonu'yu değiştirecek bir proje olduğunu belirterek, "Fikir yokken bize o işi başlattık. Ekipleri kurduk, yönetimi seçtik, kooperatifi kurduk, yerini aldık, projeyi yaptırdık. Şimdi ufak bir dokunuş lazım. Biz birlikte, beraber sanayiyi bitireceğiz. Laf değil icraat konuşsun." ifadelerini kullandı.

Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?” Uluay’dan Baltacı’ya yanıt: “Belediyede hangi gazetelerin okunmasına müsaade edeceksiniz?”

“BEN İŞİN BAŞINDAYIM”
Babaş sözlerine şöyle devam etti: "Ben işin başındayım. İlk günden itibaren neyin nereden olacağını biliyorum. Yollarımızı, temizliğimizi, hızla yapalım. Hep durduk; durmayalım arkadaşlar. Bundan sonra hizmet bekleyin bizden."

Editör: Serkan Kebecioğlu