AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi AK Parti’de gündem Kastamonu belediyesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, aday olasından ötürü MHP MYK (Merkezi Yönetim Kurulu) üyeliğinin sona erdiğini açıkladı.

Aydın açıklamasında bir dönem Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi olarak görev yapma şerefine nail olduğunu söylerek şunları kaydetti;  "Öncelikle bu onuru bana bahşeden Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendiye şükranlarımı sunuyorum. Liderliğinde görev yapmak, MYK üyesi diğer dava arkadaşlarım gibi benim için de büyük bir onur oldu.

Ancak, şu anki belediye başkan adayı olmam dolayısıyla MYK üyeliği görevim sonlanmış bulunmakta. Bu dava uğruna yola çıkmak benim için her zaman ayrı bir gurur ve sorumluluk olmuştur. Bizim için önemli olan bu yolda olmaktır. Bize emrolan zafer değil, bize emrolan seferdir. Zafer Yüce Allah’ın takdiridir. Bu anlayışla, dün olduğu gibi bugün de liderimin emrinde, bu yüce sefere her daim nefer olduğumu paylaşmak isterim.

Bu vesileyle, nazlı üç hilalin yeni MYK'larına üstün muvaffakiyetler diliyorum. Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkan’ıma bir kez daha şükranlarımı sunuyor, bereketli uzun ömürler diliyorum."

Editör: Ercan Çatal