Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de değişimin sinyalini verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de değişimin sinyalini verdi

Esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Yüksel Aydın, gösterilen teveccühe layık olabilmek için çalıştıklarını ifade etti.

MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor, esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Yaptığı her ziyarette yoğun ilgi ve sevgiyle karşılaştığını belirten Aydın, gösterilen teveccühe layık olabilmek için seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da tam kadro da sahada olacakları sözünü yineledi.
Yüksel Aydın, esnaf ziyaretlerinde hayırlı, bereketli kazançlar dileklerini iletirken 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Aydın gerçekleştirdiği ziyaretler esnasında karşılaştığı çocuklarla da sohbet edip, onlarla yakından ilgilendi. 

Yoğun ilgiyle karşıladıkları Yüksel Aydın’a yaklaşan mahalli idareler seçimlerinde destek vereceklerini belirten esnaf ve vatandaşlar, “Başkanım her şey için teşekkür ederiz. Allah yardımcınız olsun. Üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Üretken belediyeciliği desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

İlk kez 31 Mart yerel seçimlerinde oy kullanacağını belirten gençler de ilk oylarını MHP Adayı Yüksel Aydın’a vereceklerini belirtti. Yüksel Aydın ise gençlerin açıklamasına; “Allah razı olsun, inşallah oylarınıza layık olacağız. Gençlerimizin güveni ve desteği bize güç veriyor” şeklinde cevap verdi.

Ziyaretler sonrasında konuşan MHP Adayı Yüksel Aydın: “Şehrimizi adım adım gezerek kıymetli esnaflarımızı ziyaret edip, değerli hemşerilerimiz ile selamlaştık. Hemşerilerimizle bir araya gelmek, samimiyeti ve doğallığı hissetmek, hemşerilerimizin sesi olmak benim için çok kıymetli. Her zaman halkımızın yanında olan ve onların sesine kulak veren bir yönetim anlayışını benimsiyor, projelerimizi ve çalışmalarımızı bunun üzerine geliştiriyoruz” dedi. 

Yukselaydın Genclerle (5)Yukselaydın Genclerle (4)Yukselaydın Genclerle (3)

Editör: Serkan Kebecioğlu