Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, beraberindeki partililer ile Kastamonu’da kafe esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Kafede oturan gençlerin sorunlarını ve taleplerini yakından dinleyen Aydın, 31 Mart seçimlerinin ardından esnaflar için yapılacak projelerini anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de değişimin sinyalini verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'de değişimin sinyalini verdi


Kafe esnaf ziyaretleri sırasında gençlerin yakından ilgisiyle karşılanan Aydın, yerel seçimlerde ilk defa oy kullanacak olan gençlerin tercihini Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana kullanacak olmalarının büyük memnuniyet verici olduğunu kaydetti. Amaçlarının ülkesini, milletini, devletini ve bayrağını seven gençler yetiştirmek olduğunu ifade eden Aydın:
“Seçimler kazanılır veya kaybedilir. Allah kimse nasip ettiyse Belediye Başkanlığı koltuğuna o oturur. Ama önemli bir şey var ki geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin gönüllerinde yer bulabilmektir. Bir aydır yaptığımız saha ziyaretlerinde bunu gördük. Allah tüm gençlerimizden razı olsun. Bizim ne kadar samimi yaklaştığımızı bildikleri için kendileri de o denli samimi yaklaşıyorlar. Sohbetlerimizde ilk defa oy kullanacak olan gençlerimizin tercihlerini bizden yana kullanacaklarını ifade etmesi gerçekten çok önemli. Biz gençlerimize yalan yanlış siyaset yapmıyoruz. Hal hatırlarını soruyoruz varsa sıkıntıları elimizdeki imkanları kullanarak çözmeye çalışıyoruz. Görüyoruz ki karşılık beklemeden yaptığımız sohbetlerde gençlerimizin tercihi milliyetçi-ülkücü hareket oldu. Biz de bu sevgiye layık olabilmek için çalışacağız. Gençlerimiz için hazırladığımız projeleri bir bir hayata geçirip onları gerçek manada mutlu edeceğiz. Gençlerimiz Belediyemizin mesleki eğitim merkezinden çok memnunlar. Bizden geliştirilmesi ile alakalı talepleri oldu. Biz de gençlerimizin taleplerini emir terakki ettik. KASMEK’i yaygınlaştırma sözü verdik. Yeni dönemde gençlerimizin daha güzel vakit geçirebilecekleri aktiviteleri fazlalaştıracağız. Kültürel faaliyetlere daha fazla ağırlık vereceğiz. Konser, tiyatro, kültürel geziler, kültür-sanat etkinlikleri başta olmak üzere birçok etkinliği gençlerimizle buluşturacağız” diye konuştu. 
 

Editör: Banu Türkmenoğlu