Eski uzman çavuşlar kanunen hakları olmasına rağmen atanamıyor. Yıllardır süre gelen bu mağduriyet artarak devam etmekte. Mustafa Gündeşli ve yönetim ekibi bu mağduriyete dur demek adına aylardır çalışmalarına pes etmeden devam ediyor.

Yapılan çalışmalar hakkında yapılan açıklamada; “Derneğimizin amacı 7 yıl ve üzeri görev yapan (2016 dan önce bu süre 2 yıldı burda da büyük bir hak kaybı oluştu) ve ailevi, sağlık ve mesleki nedenlerden dolayı görevlerinden ayrılmak zorunda kalan uzman çavuşların referans olmadan devlet eliyle adil bir şekilde memuriyet hakkını almasını sağlamak. Devletimiz ve saygıdeğer devlet büyüklerimizle görüşmeler sağlayarak desteklerini talep ettik. 

 Adalet ve Kalkınma Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet partisi, Yeniden Refah Partisi, Vekiller, Grup başkan Vekilleri, Komisyon Başkanları, Komisyon Üyeleri ile görüşmeler Birçok siyasi kişilerle başarılı görüşmeler gerçekleştirdik. Sesimizi duyurmadığımız hiçbir kurum ve kuruluş, Siyasi parti ve liderleri kalmadı.

Atanamayanlar Uzmanlar Derneği (1)

“BİZLERİN MESELESİ SİYASET ÜSTÜ VİCDAN MESELESİDİR”

Bakan açıkladı… Yaz saati uygulaması değişecek mi? Bakan açıkladı… Yaz saati uygulaması değişecek mi?

Bizlere zaman ayırıp sesimizi duyan ve her türlü desteği vereceğini belirten devletimiz ve devlet büyüklerimize desteklerinden dolayı ATAUZDER ve ailesi adına binlerce kez teşekkür ederiz. 

Derneğimiz ve yönetim ekibimiz haklı mücadelemizde üstüne düşen görevini layıkıyla yerine getirmiş olup çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte. 

“YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

Kamu Yararına Kurulacak Uzmanlar Derneği (Temud) Başkanlık seçimlerinde başkanımız Mustafa Gündeşli aday olmuştur. Emekli uzman çavuşlar 10 yıl üzeri çalışıp görevlerinden ayrılan uzman çavuşlar, Sivil memurluğa geçmiş uzman çavuşlar, Görevlerine devam eden uzman çavuşlar, Malulen emekli uzman çavuşlar, Gazilik almış uzman çavuşlar 

“OY KULLANABİLECEK OLUP”

Bütün Uzman Çavuş arkadaşların özlük hakları, memuriyet hakları konusunda gerekli çalışmaları gerçekleştirmek adına tek çatı altında kaldığımız yerden faaliyetlerimize devam edeceğiz. Bütün Uzman Çavuşların layık olduğu değeri görmeleri, Haklarının iyileştirilmesi, özlük haklarının alınması, mağduriyetlerin giderilmesi adına Mustafa Gündeşli bu göreve taliptir. Uzman Çavuşların yıllarca duyulmayan sesini duyurmak için tüm çalışmaları gerçekleştiren ve bunu hiçbir menfaat gözetmeksizin vicdanlı ve merhametli bir şekilde yapan ve birçok başarının mimarı olan Mustafa Gündeşli bu başkanlık için en etkili ve sonuna kadar hak eden tek isim. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için Mustafa Gündeşliyi seçin”

Atanamayanlar Uzmanlar Derneği (2)

Editör: Banu Türkmenoğlu