Temsilcimiz GMG Kastamonuspor'un pazar günkü müsabakasında eksik oyuncularla sahaya çıkacak olması, rakip takım Amedspor taraftarlarının erkenden sevinmeye başlamasına sebep oldu. Ancak, temsilcimizin alacağı 3 puanla Amedspor'un hevesi kursağında kalacak.

GMG Kastamonuspor'un eksiklerinin bilinmesi, Amedspor taraftarlarını erken zafer ilan etmeye yönlendirdi. Ancak, bu durumun pazar günü sahada tam tersi bir sonuçla bitebileceği unutulmamalı. Kırmızı Şimşeklerin sahada mücadele eden oyuncuları, eksiklerin telafisini yaparak galibiyet için ellerinden geleni yapacak.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta liderlik mücadelesi veren Amedspor'un hedefi net: En büyük rakibi GMG Kastamonuspor'un puan kaybetmesini umut etmek.

Pazar günü oynanacak müsabakaların sonunda netlik kazanacak olan tek şey, temsilcimizin liderlik hayali kuran Amedspor taraftarlarının hüzne boğmak olacak.

Amedspor'un erken sevinci, ancak son düdüğün çalmasıyla kursağında kalacak.

"Amedlilerin heveslenip umuda kapıldıkları haber"

Amedspor  sosyal medya sayfalarından yapılan haber şu şekilde:
"Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup’ta lider olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Amedspor takımımız müjdeli haber Kastamonu’dan geldi. Ligde 61 puan ile 2. sırada yer alan Kastamonuspor bu hafta 68 Aksaray Belediyespor’u konuk edecek. Kendi sahasında 3 puan almak isteyen Kastamonuspor bu hafta zorlanacak gibi. Çünkü maça 3 eksik ile çıkacak.

Geçen hafta Düzecespor maçında sarı kart yiyen Timur Temeltaş, Aksaray Belediyesppor maçında aldığı cezadan dolayı yer alamayacak. Kastamonuspor’da bir diğer önemli eksiklik ise Oğuz Yılmaz’ın olmaması. Yılmaz gastrokinemius yırtığı nedeniyle bu hafta maça çıkamayacak. Kastamonuspor’un kalesini koruyan Batıhan Gebecelioğlu da meniskus dejenerasyonu nedeniyle oynayamayacak. Alınan bilgilere göre Gebecelioğlu sakatlık nedeniyle en az 3 hafta yeşil sahalardan uzak kalacak."
 

Serap Ekmekci: "Yürekten inanıyorum" Serap Ekmekci: "Yürekten inanıyorum"

Editör: Mehmet Salman