Milletvekili Uluay, yapılan ve takip edilen projeleri paylaştı Milletvekili Uluay, yapılan ve takip edilen projeleri paylaştı

AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel’in istifasının ardından göreve Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Murat Karakaş getirildi. Karakaş yaptığı açıklamada, “Devraldığımız bu görevi layıkıyla yapmak için teşkilat mensuplarımızla gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

Ak Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı’ndan Ilk Açıklama (2)

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”

Karakaş göreve getirilmesiyle ilgili AK Parti Kastamonu binasında açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada ise şunları kaydetti;

“14 Ağustos 2001 tarihinde cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan ve 3 Kasım 2002 de yapılan erken genel seçimler sonucunda Türkiye 1’inci partisi olarak mecliste 363 milletvekili ile temsil etme hakkını elde eden AK Dava geçtiğimiz 22 yılda sayısız başarılara imza atmış fedakârca gayret gösteren dava arkadaşlarımızın çabalarıyla bugünlere gelmiştir. 2015 yılından bu tarafa çeşitli kademelerinde görev yapmaktan gurur duyduğum Ak Partimizin 29 Ekim 2017 yılındaki 6’ncı olağan kongre sonrasında mali ve idari işler başkanı olarak başladığım aktif siyasete 30 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşen 7’nci Merkez İlçe olağan kongresiyle Siyasi ve Sym Hukuki İşler Başkanı olarak görev aldım.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın göstermiş olduğu hedeflere ulaşmak maksadıyla gece gündüz demeden çalıştık. Bu süreçte çalışmalarından dolayı tüm teşkilat mensuplarına kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. 27 Haziran tarihinde Av. Akif Güzel başkanımızın görevinden ayrıldığını açıklaması üzerine, görevine yeni seçilen İl Başkanımız Ahmet Sevgilioğlu'nun tensipleri ve AK Parti Genel Merkezimizin uygun görmesi ile Kastamonu Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirildim. Devraldığımız bu görevi layıkıyla yapmak için teşkilat mensuplarımızla gece gündüz demeden çalışacağız. Değerli yönetim kurulu arkadaşlarım ve kıymetli basın mensubu arkadaşlarım sizleri muhabbetle selamlıyorum. Çıktığımız bu yolda rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

Editör: Ercan Çatal