Kastamonu il merkezinin 70 kilometre doğusunda bulunan Hanönü ilçesi sınırlarında Gökırmak Bakır Madeni’ni işleten Acacia Maden İşletme Müdürü Mehmet Avcı ile Acacia Maden İşletmesi Halkla İlişkiler Müdüresi Halime Taligacı Caner, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) hizmet binasını ziyaret etti.

KGC Başkanı Erkan Yılmaz tarafından karşılanan Mehmet Avcı ile Halime Taligacı Caner, Acacia Maden İşletmesi çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Avcı ile Caner, Yılmaz’a ziyarette gösterdiği yakın ilgi için teşekkür etti.

Acacia Maden İşletme Müdürü Mehmet Avcı KGC anı defterini de imzaladı. Avcı, yazısında şu cümlelere yer verdi: “Acacia Madencilik olarak Kastamonu Gazeteciler Cemiyetine ziyaretimizi gerçekleştirdik. Nazik misafirperverlikleri, tarihe olan saygıları ve güncel bakış açılarından dolayısıyla bu görevi yerine getirdik. Samimiyetlerine bir kez daha şahit olduk. Bu sebeple Sayın Erkan Yılmaz ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.”

KGC Başkanı Erkan Yılmaz ise, Acacia Maden İşletme Müdürü Mehmet Avcı ile Acacia Maden İşletmesi Halkla İlişkiler Müdürü Halime Taligacı Caner’e ziyaretlerinden  dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kastamonu'da can dostlarının rehabilitasyonu devam ediyor Kastamonu'da can dostlarının rehabilitasyonu devam ediyor

(Kastamonu İstiklal Gazetesi)

Editör: Ercan Çatal