Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde karne heyecanı! Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde karne heyecanı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin güney, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Adana, Hatay, Ankara, Çankırı, Ordu, Tokat, Batman, Mardin ve Siirt çevreleri ile Akdeniz’in Toroslar kesiminin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kayseri ve Sivas çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda toz taşınımı görüleceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Marmara, Ege, Akdeniz ile Karadeniz kıyılarında mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kayseri ve Sivas çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında ani kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yapılan son değerlendirmelere göre bu akşam ilk saatlerde Amasya çevrelerinde, yarın (Cuma) öğle saatlerinden sonra İç Ege'nin doğusu ve İç Anadolu'nun kuzeybatısında beklenen gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.KASTAMONU 18°C, 26°C

Parçalı ve az bulutlu

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Abana Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Abana'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 26°C ve en düşük sıcaklığın 19°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Ağlı Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Ağlı'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 24°C ve en düşük sıcaklığın 8°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %75 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Araç Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Araç'ta havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 31°C ve en düşük sıcaklığın 9°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Azdavay Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Azdavay'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 30°C ve en düşük sıcaklığın 8°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Bozkurt Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Bozkurt'ta havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 27°C ve en düşük sıcaklığın 19°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Cide Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Cide'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 25°C ve en düşük sıcaklığın 17°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Çatalzeytin Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Çatalzeytin'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 25°C ve en düşük sıcaklığın 19°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Daday Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Daday'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 28°C ve en düşük sıcaklığın 10°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Devrekani Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Devrekani'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 26°C ve en düşük sıcaklığın 7°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %78 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Doğanyurt Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Doğanyurt'ta havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 25°C ve en düşük sıcaklığın 16°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Hanönü Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Hanönü'nde havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 31°C ve en düşük sıcaklığın 15°C olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu İhsangazi Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde İhsangazi'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 29°C ve en düşük sıcaklığın 8°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu İnebolu Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde İnebolu'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 26°C ve en düşük sıcaklığın 17°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Küre Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Küre'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 23°C ve en düşük sıcaklığın 13°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Pınarbaşı Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Pınarbaşı'nda havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 28°C ve en düşük sıcaklığın 7°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Seydiler Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Seydiler'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 26°C ve en düşük sıcaklığın 7°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Şenpazar Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Şenpazar'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 29°C ve en düşük sıcaklığın 10°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %81 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Taşköprü Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Taşköprü'de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 29°C ve en düşük sıcaklığın 11°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

9 Haziran 2024 Pazar Kastamonu Tosya Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 9 Haziran 2024 tarihinde Tosya'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 28°C ve en düşük sıcaklığın 14°C olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

Editör: Mehmet Salman