Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Kırklareli'nin kuzeyi, Doğu Akdeniz, Karadeniz (Çorum hariç) ile Çanakkale’nin iç, Balıkesir’in kuzey kesimleri, Ardahan, Kars, Iğdır, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Gaziantep, Kilis, Diyarbakır’ın doğusu, Batman ve Siirt çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur şeklinde görülecek olan yağışların; Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sakarya ve Düzce çevrelerinde yer yer kuvvetli, Rize çevreleri ile Artvin’in kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor. Rüzgarın; Doğu Anadolu’nun doğusunda batı ve güneybatı yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Yurdun doğu kesimlerinde mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde normallerinin 3-5 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Doğu Anadolu'nun doğusunda güneybatı yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına(60-80 km / saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

KASTAMONU 8°C, 18°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak yağışlı

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 20° ve en düşük sıcaklığın 13° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 12° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %77 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %69 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 16° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %77 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 12° olması bekleniyor. Nem oranının ise %71 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 9 Ekim 2023 Pazartesi tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 15° olması bekleniyor. Nem oranının ise %75 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 19° ve en düşük sıcaklığın 15° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alacak! Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alacak!

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %71 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

 9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 12° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 11° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %71 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 20° ve en düşük sıcaklığın 12° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 8° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

 9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %73 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 19° ve en düşük sıcaklığın 8° olması bekleniyor. Nem oranının ise %60 olması bekleniyor.

9 Ekim 2023 Pazartesi Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre 9 Ekim 2023 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 11° olması bekleniyor. Nem oranının ise %62 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.