Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun güney ve batısı, Karadeniz (Sinop ve Çorum dışında), Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu ile Güneydoğu Anadolu’nun doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar olmak üzere; Çanakkale, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Antalya çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz ile Güneydoğu Anadolu'da 3 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey, yarın (Cuma) Akdeniz kıyılarında güney yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Çanakkale, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Antalya çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

İGM Nisan Ayı toplantıları tamamlandı… İGM Nisan Ayı toplantıları tamamlandı…

ÇIĞ TEHLİKESİ UYARISI: Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunun kar örtüsüne sahip eğimli yamaçlarında çığ tehlikesi bulunduğundan dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

KASTAMONU 3°C, 9°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Cuma) öğle saatlerinde yağmurlu


8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da sisli, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %73 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %77 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %74 olması bekleniyor8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 Cuma tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %74 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 16° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %68 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %63 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 19° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 12° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %77 olması bekleniyor.

8 Mart 2024 Cuma Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 8 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %68 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Mehmet Salman