Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemiz genelinin çok bulutlu, Van ve Iğdır dışında yurt genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, İç Ege’nin yüksekleri, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülmesi beklenen yağışların; Doğu Akdeniz ile Muğla, Antalya, Kayseri, Sivas, Erzincan, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının kuzey, iç ve doğu kesimlerde 4 ila 6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve doğulu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden itibaren batı kesimlerde kuzeybatıdan hafif, ara sıra orta kuvvette, Güney ve Kıyı Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimler ile Doğu Anadolu'nu kuzeybatısında güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Doğu Akdeniz ile Muğla, Antalya, Kayseri, Sivas, Erzincan, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yerel kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgârın; Güney ve Kıyı Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimler ile Doğu Anadolu'nu kuzeybatısında güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

ÇIĞ TEHLİKESİ UYARISI: Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunun kar örtüsüne sahip eğimli yamaçlarında çığ tehlikesi bulunduğundan dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

06 Mart – 2024 Çarşamba

Kastamonu

Hafif Yağmurlu

7 °C

1007hPa6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da sisli, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %73 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %77 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Azdavay hava durumu

Kastamonu'da 23 Nisan Belediye'nin programlarıyla coşkuyla kutlanacak Kastamonu'da 23 Nisan Belediye'nin programlarıyla coşkuyla kutlanacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %74 olması bekleniyor6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 Çarşamba tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %74 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın sisli, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %70 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 16° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %68 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklığın 13° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 18° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %63 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 19° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %77 olması bekleniyor.

6 Mart 2024 Çarşamba Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 6 Mart 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %68 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Mehmet Salman