Kastamonuspor'un eski sağ beki rakip oldu Kastamonuspor'un eski sağ beki rakip oldu

2020-2021 sezonunda gösterdiği performansla dikkatlileri üzerine çeken ve sezon sonunda Bodrum FK’ya transfer olan 23 yaşındaki futbolcu, geçtiğimiz sezonu Serik Belediyespor’da geçiren genç kanat oyuncusu 34 resmi karşılaşmada 3 gol atma başarısı gösterdi.

‘Şampiyonluk için buradayım’ diyen Oğuzhan Doğan şunları söyledi:

Kastamonu benim doğduğum, büyüdüğüm ve ailemin yaşadığı şehir. Burası benim evim. Evime geri döndüğüm için çok heyecanlı ve mutluyum. Kastamonuspor için oynamak benim için her zaman büyük bir şeref olmuştur. 2. Lig’de dolu dolu 4 yıl geçirdim. Bu 4 yılın birinde şampiyonluk yaşadım. İkinci şampiyonluğumu şehrimin takımında yani GMG Kastamonuspor’da yaşamak istiyorum. Bunun için elimden gelen bütün gayreti göstereceğimden, sahaya yüzde 100’ümü koyacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

Oğuzhan Doğan (3)

“TEKLİF GELDİ HEMEN KABUL ETTİM”

“Ayrıldığım günden bu tarafa yeniden bu formayı giymeyi hayal ediyordum. Buradan ayrı kaldığım 3 yılda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Eskisinden daha güçlü, daha dinamik ve sahada ne yaptığını bilen bir Oğuzhan Doğan olarak geri döndüm. Özellikle bu sürede mental olarak kendimi fazlasıyla geliştirdiğimi düşünüyorum. Transfer sürecimi anlatmam gerekirse. Sezonun sona ermesinin ardından Cengiz Başkanımız benimle iletişime geçti. Teklif geldikten 2 gün sonra resmi imzayı attım. Çünkü benim için Kastamonuspor’un olduğu yerde diğer konular teferruattan ibarettir.”

Muhabir: Serkan HORUZ