Kastamonu Gençlik Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı fikstür çekimine ASKF Başkanı Adem Keloğlu, Futbol İl Temsilcisi Serdar Badioğlu ve kulüp yöneticileri katıldı.

Fikstür çekimi sonra GMG Kastamonu 2. Amatör Küme’nin 20-21 Nisan 2024’te başlamasına karar verildi. U11 ve U12 Ligleri ise 28 Nisan 2024’te başlayacak.

2.Amatör Küme’de şu takımlar yer alıyor: Abana Gençlerbirliği, Bozkurt Belediyespor, İnebolu 9 Haziran Spor Kulübü, Kastamonu Yıldızları, Pınarbaşıspor, Seydilerspor…

Taşköprü-İhsangazi maçı tatil edildi Taşköprü-İhsangazi maçı tatil edildi

U12 Ligi şu takımlardan oluşuyor: Abana Gençlerbirliği, Çatalzeytin Yıldızlar, GMG Kastamonuspor, İnebolu Damlaspor, Kastamonu Yıldızları, Kuzeykentspor, Mavi Yıldız, Özel İdare KHS, Pınarbaşıspor, Taşköprüspor, Tosya İdmanyurdu, Tosyaspor, Yolspor, Yurdum Gençlik ve Spor…

U11 Ligi’nde şu takımlar bulunuyor: GMG Kastamonuspor, İnebolu 9 Haziran, Kastamonu Yıldızları, Kuzeykentspor, Özel İdare KHS, Sarı Yıldızspor, Taşköprüspor, Tosya İdmanyurdu, Tosyaspor, Yolspor, Yurdum Gençlik ve Spor..

BADİOĞLU: “TÜM KULÜPLERMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”
Fikstür çekimi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Futbol İl Temsilcisi Serdar Badioğlu, “2023-2024 sezonu 2. Amatör, U11 ve U12 fikstür çekimini gerçekleştirdik. 2. Amatör Lige bu sezon 6 takım, U11 ligine 13 takım ve U12 ligine 16 takım katılım sağlamıştır. 2.Amatör ligimiz tek grup çift devre,  U11 ve U12 liglerimiz 2 grup tek devre lig sonunda grup 1.’leri final maçı oynayacaklardır. Liglerimize katılım sağlayan tüm kulüplerimize başarılar dilerim” dedi.

Editör: Ercan Çatal