Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin güney ve doğu kesimlerinin çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Akdeniz'in doğusu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile bu akşam saatlerinde Sinop çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Akdeniz'in doğusu ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak diğer yerlerde karla karışık yağmur ve yükseklerinde kar şeklinde görülmesi beklenen yağışların; Şırnak ve Siirt çevrelerinde kuvvetli yağmur ve karla karışık yağmur, yükseklerinde yoğun kar, Muş, Bitlis, Hakkari, Ağrı'nın güneyi ile Van'ın güney çevreleri ve kuzeyinde kuvvetli ve yükseklerinde yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor. Kuzey, iç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis görülmesi bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının doğu kesimlerde 2 ila 6 derece azalacağı, diğer yerlerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında bu akşam saatlerinde kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ KAR YAĞIŞI UYARISI: Yağışların; Şırnak ve Siirt çevrelerinde kuvvetli karla karışık yağmur ve yükseklerinde yoğun kar, Muş, Bitlis, Hakkari, Ağrı'nın güneyi ile Van'ın güney çevreleri ve kuzeyinde kuvvetli ve yükseklerinde yer yer yoğun kar beklendiğinden ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don, çığ tehlikesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

KUVVETLİ RÜZGÂR UYARISI: Rüzgârın bu akşam saatlerinde Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KASTAMONU -7°C, 4°C

Parçalı ve çok bulutlu

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın karla karışık yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %91 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

Kastamonu'nun gururu Özçelik Kanal D ve Flash TV için çekim yaptı Kastamonu'nun gururu Özçelik Kanal D ve Flash TV için çekim yaptı

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 Salı tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %81 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 1° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %88 olması bekleniyor.

 23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -2° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

 23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %88 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %81 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın -7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

23 Ocak 2024 Salı Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 23 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Editör: Mehmet Salman