Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin çok bulutlu, Marmara doğusu, Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güney Doğu Anadolu ile Kırklareli, Afyonkarahisar, Denizli, Kastamonu ve Sinop çevreleri yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimler ile güneydoğu kesimlerde yağmur ve sağanak; diğer yerlerde yağmur, zamanla karla karışık yağmur ve yükseklerinde kar şeklinde görülmesi beklenen yağışların; İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Kuzey, iç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis görülmesi bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarında İç kesimler ve Doğu Karadeni'de hissedilir derecede (8 ila 10 derece) azalacağı, diğer kesimlerinde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'batısında kuvvetli olması beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

KUVVETLİ KAR YAĞIŞI UYARISI: İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunda yüksek kesimler başta olmak üzere kuvvetli ve yoğun kar yağışları beklendiğinden ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don, çığ tehlikesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbrili olunmalıdır.

KUVVETLİ RÜZGÂR UYARISI: Rüzgârın, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KASTAMONU -5°C, 0°C

Çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren aralıklı yağışlı, yağışların, kıyılarında yağmur, iç kesimlerinde kar yağışı şeklinde olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın 21° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın karla karışık yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %91 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 Pazartesitarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %81 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 1° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Devrekani hava durumu

Kastamonu'nun el sanatları ve tarımı ekranlarda buluştu Kastamonu'nun el sanatları ve tarımı ekranlarda buluştu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %88 olması bekleniyor.

 22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -2° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

 22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %88 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %81 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -8° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

22 Ocak 2024 Pazartesi Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 22 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 1° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Editör: Mehmet Salman