Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın kuzeydoğusu, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Diyarbakır, Batman ve Siirt çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, Batı Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların; Doğu Anadolu'nun güneydoğusu, Ordu, Giresun, Trabzon, Iğdır, Ağrı, Muş, Kastamonu ve Sinop kıyılarında kuvvetli, Doğu Karadeniz'in doğusu, Ardahan, Bitlis, Şırnak ve Hakkâri çevrelerinde çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Doğu Anadolu'nun doğusunda 2 ila 8 derece azalacağı, iç ve batı kesimlerde 2 ila 6 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Kuzey ve kuzeybatı yönlerden orta yer yer kuvvetli, Batı Karadeniz'in doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Akdeniz ile Doğu Anadolu’nun batısında kısa süreli fırtına (50-80 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Doğu Anadolu'nun güneydoğusu, Ordu, Giresun, Trabzon, Iğdır, Ağrı, Muş, Kastamonu ve Sinop kıyılarında kuvvetli, Doğu Karadeniz'in doğusu, Ardahan, Bitlis, Şırnak ve Hakkâri çevrelerinde çok kuvvetli ve şiddetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (ani sel, yerel su baskını, taşkın, görüş mesafesinde azalma, trafikte aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KUVVETLİ RÜZGÂR UYARISI: Rüzgârın; kuzey ve kuzeybatı yönlerden orta yer yer kuvvetli, Batı Karadeniz'in doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Akdeniz ile Doğu Anadolu’nun batısında kısa süreli fırtına (50-80 km/saat) şeklinde esmesi eseceği tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (çatı uçması, ağaç devrilmesi, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KASTAMONU 2°C, 9°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, gece saatlerinde yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 8° olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 Cumartesi tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 16° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 14° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Hanönü hava durumu

Kastamonu’da olimpiyat sporcusu yetiştirilecek Kastamonu’da olimpiyat sporcusu yetiştirilecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %94 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %95 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 15° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın 0° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %96 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %82 olması bekleniyor.

21 Kasım 2023 Salı Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 21 Kasım 2023 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın çok bulutlu, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.