18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109'uncu Yıldönümünde Cumhuriyet Halk Partisi Küre Belediye Başkan Adayı Şila Bihter Tolga Çelebi Çanakkale’yi simgeleyen masa üstü saatlikten Küre Kaymakamı Muhammed Cezmi Kandemir’e, Küre Belediye Başkanı Salih Turan’a ve Küre’li esnaflara hediye etti.

Kastamonu'nun o ilçesinde 'Borçlu aldığı belediyeyi kasası dolu devretti' Kastamonu'nun o ilçesinde 'Borçlu aldığı belediyeyi kasası dolu devretti'

18 Mart'ta Chp'den Anlamlı Hediye (1)

Kastamonu'nun Küre ilçesi Belediye Başkan Adayı Şila Bihter Tolga Çelebi  yaptığı açıklamasında, “İstiklalimizin dönüm noktası, vatan aşkının en kutsal fedakârlıklarının yaşandığı Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümünü kutluyor, bu şanlı günü bizlere kazandıran ecdadımızı saygı, minnet ve rahmetle yâd ediyorum. Bu anlamlı günde Küre Kaymakamı’mız Muhammed Cezmi Kandemir’e, Küre Belediye Başkanı’mız Salih Turan’a ve Küre’li esnaflarımıza Çanakkale’yi simgeleyen masa üstü saatlikten hatıra kalması için hediye etti. Bize büyük ilgi ve alaka gösteren tüm herkese de bu vesile ile teşekkür ediyorum” dedi. (Cengiz MUHZİROĞLU)

Editör: Ercan Çatal