Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve doğu kesimleri ile Akdeniz’in parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Kocaeli, Sakarya, Yalova, Mersin, Samsun ve Bandırma çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

KASTAMONU -3°C, 2°C

Çok bulutlu, kıyı kesimleri aralıklı yağmur ve karla karışık yağmur, iç ve yüksek kesimleri kar yağışlı.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Abana hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Abana hava durumu şöyle: Abana'da havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %80 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Ağlı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Ağlı hava durumu şöyle: Ağlı'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -3° ve en düşük sıcaklığın -5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Araç hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Araç hava durumu şöyle: Araç'ta havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın-3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Azdavay hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Azdavay hava durumu şöyle: Azdavay'da havanın  yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %93 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Bozkurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Bozkurt hava durumu şöyle: Bozkurt'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %79 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Cide hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 Perşembe tarihinde Kastamonu Cide hava durumu şöyle: Cide'de havanın karla karışık yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %87 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Çatalzeytin hava durumu

Kastamonu Emniyeti duyurdu: O araçlar bir gün yola çıkamayacak Kastamonu Emniyeti duyurdu: O araçlar bir gün yola çıkamayacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Çatalzeytin hava durumu şöyle: Çatalzeytin'de havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %85 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Daday hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Daday hava durumu şöyle: Daday'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %84 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Devrekani hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Devrekani hava durumu şöyle: Devrekani'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 0° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %76 olması bekleniyor.

 1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Doğanyurt hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Doğanyurt hava durumu şöyle: Doğanyurt'ta havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %86 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Hanönü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Hanönü hava durumu şöyle: Hanönü'nde havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu İhsangazi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu İhsangazi hava durumu şöyle: İhsangazi'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %89 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu İnebolu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu İnebolu hava durumu şöyle: İnebolu'da havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Nem oranının ise %83 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Küre hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Küre hava durumu şöyle: Küre'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -2° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %90 olması bekleniyor.

 1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Pınarbaşı hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Pınarbaşı hava durumu şöyle: Pınarbaşı'nda havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 1° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %94 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Seydiler hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Seydiler hava durumu şöyle: Seydiler'de havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın -1° ve en düşük sıcaklığın -5° olması bekleniyor. Nem oranının ise %88 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Şenpazar hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Şenpazar hava durumu şöyle: Şenpazar'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Nem oranının ise %94 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Taşköprü hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Taşköprü hava durumu şöyle: Taşköprü'de havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın -4° olması bekleniyor. Nem oranının ise %74 olması bekleniyor.

1 Şubat 2024 Perşembe Kastamonu Tosya hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, 1 Şubat 2024 tarihinde Kastamonu Tosya hava durumu şöyle: Tosya'da havanın kar yağışlı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın -3° olması bekleniyor. Nem oranının ise %72 olması bekleniyor.

Kastamonu ve ilçelerinin günlük hava durumu tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Editör: Mehmet Salman